Boğaziçi Yalıtım 2024 | Suyu dışarıda tut, konforu içeri al
WC&Banyo Yalıtımı
Hizmetlerimiz
WC&Banyo Yalıtımı
 • ÇİMENTO ESASLI TAM ELASTİK

İç ve dış mekanlarda uygulama yapılabilen, stiren akrilik kopolimer esaslı, sıvı bileşen ve kimyasal katkılı çimento esaslı toz bileşenden oluşan, iki bileşenli CMP sınıfına uygun, tam elastik özellikte su geçirimsizlik sağlayan su yalıtım harcıdır.

 1. Kolay hazırlanma ve hızlı uygulanma özelliğine sahiptir.
 2. Yüksek aderans gücüne sahiptir.
 3. Yatay ve düşey yüzeylerde kullanıma uygundur.
 4. Donatı veya çelik için korozif değildir.
 5. Beton içerisinde oluşabilecek karbonatlaşmayı azaltır.
 6. Donma-çözünmeye karşı dayanıklıdır.
 7. Tam elastik yapısı sayesinde rötre çatlamalarına karşı dayanaklıdır.
 8. Üzeri seramik vb. kaplama malzemeleri ile kaplanabilir. Sıcaklık farklılıklarına dayanıklıdır.

Banyo, duş, WC gibi ıslak hacimli mekânlarda, teraslarda, balkonlarda, havuz alanlarında, harekete (yaya-yük trafiği, esneme) maruz yüzeylerde ve beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine güvenle kullanılabilir.

 • TEKSTİL MEMBRAN (EK YERLERİNE TAM ELASTİK SÜRÜLÜR)

Seramik, mermer vb. doğal taş kaplamaların altında kullanılan polipropilen keçelerin, polietilen  film katmanları ile lamine edilmesi sonucu elde edilen esneme kabilkiyetine sahip ıslak hacim su yalıtım ürünleridir.

 1. Banyolarda, hamamlarda, teraslarda, balkonlarda kullanılır. 
 2. Su geçirimsizdir
 3. Termal geçişlere karşı direçlidir
 4. Zamanla formunu kaybetmez
 5. Esnektir
 6. Ekonomik
 7. Kaplama altında mekanik yüklere karşı dayanıklıdır
 8. Tek kat uygulama ile sızdırmazlık sağlar
 • AKRİLİK (ELASTOMERİK REÇİNE)

Akrilik su yalıtımı, elastik bir yapıya sahiptir. Sıvı kıvamda uygulanan akrilik, UV ışınlarına dayanıklıdır. Reçine esaslı bir malzeme olan akrilik, tüm binaların iç ve dış kısımlarında, teraslarda, wc, banyo, mutfak ve balkon gibi ıslak yerlerde kullanılmaktadır. Su buharı geçirgenliğine sahip olan akrilik, süper elastik yapısı ile ısı farklarına dirençlidir. Yarı akışkan kıvamı bulunan akrilik su yalıtımının kolay ve hızlı bir uygulama avantajı bulunmaktadır. Yapısında solvent içermeyen akrilik, insan sağlığına zararlı değildir. Akriliğin boyanabilen bir yapısı vardır ve üzerinin seramikle kaplanması mümkündür. Su yalıtımı, genellikle su ve yağmur gibi etkilerden korunmak için yapılmaktadır. Binaları korozyona karşı koruyan su yalıtımı, yaşam konforunu da artırmaktadır. Su izolasyonu, farklı şekillerde yapılabilmekte, yapım amacı da binaların yüzeylerinin su ve nemden korunmasıdır.

 • NOT: YALITIM KEÇESİ KÖLERDE KULLANILIR PAH OLMAZ